İdari İşler

Aday Öğretmen Form 2 ve Form 3 Doldurulmuş

Altta belirtilen bilgi ve belgeler 4 Ocak 2021 Öncesi göreve başlayanlar için geçerlidir. 4 Ocak 2021 sonrası göreve başlayan öğretmenler formlara burdan ulaşabilirsiniz.

Milli Eğitim okullarına yeni atanan öğretmenler bir yıldan az iki yıldan fazla olmamak kaydıyla adaylık süreci geçirmektedir. Aday öğretmenler gerekli hizmet içi eğitimleri almalı, adaylık formlarını doldurmalı, ve adaylık kaldırma sınavında başarılı olması gerekmektedir. Bu süreçte form 1 hazırlanıp çalışma planı belirlendikten sonra plana uygun bir şekilde Aday Öğretmen Form 2 doldurulmalıdır . Adayların yapması gereken çalışmalar ÖYGM tarafından belirlenmiştir. 2. Formda aday öğretmenin haftalık faaliyet raporunun 27 hafta için doldurulması gerekmektedir. Bu formların dolu haline aşağıdaki başlıktan ulaşabilirsiniz.

Aday Öğretmen Form 2 27 Hafta

Aday Öğretmen Form 2 danışman ve aday öğretmen ile birlikte doldurulmalıdır. Forma ikisi de imza atarak adaylık dosyasına eklenmelidir.

Formları haftalık olarak altta bulunan bağlantılar ile indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

aday öğretmen form 2

Form 2 doldurulurken öncelikle kişisel ve kurum bilgileri yazılmalıdır. Ardından çalışma yapılan alanlar seçilerek işaretlenmelidir. Sonrasında hangi gün hangi çalışmanın kaç saat yapıldığı yazılmalıdır. Altında bulunan diğer faaliyetler kısmına ise kitap, fil, gezi gibi faaliyetler yazılmalıdır. Son bölüme ise Aday öğretmen, hafta içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetleri bir aday öğretmen olarak mesleki gelişimine nasıl katkıda bulunduğunu değerlendirecektir. Bu form danışman öğretmen ile birlikte doldurulmalı tarih ve imzalar atıldıktan sonra aday öğretmen dosyasında saklanmalıdır.

Aday Öğretmen Dosyası Diğer Formlar

Aday öğretmenler yukarıda belirtilen Aday Öğretmen Form 2 den önce form 1 i haftalık olarak hazırlamalıdır. 27 adet form1 e ulaşmak için tıklayın.

27 adet Form 3 indirmek için alttaki butonu kullanabilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Form 4 ler branşa göre düzenlendiği için her branş için ayrı eklenecektir. Yukarıda bulunan arama bölümü ile branşınızın formlarını aratabilirsiniz.

Aday öğretmen kitap formlarını indirmek için tıklayın.

https://mebbilgi.com/aday-ogretmen-film-formlari-ek6-doldurulmus/


Aday öğretmen gezi formları için tıklayın.

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. 18 mart 2020 de sosyal bilgiler öğretmeni olarak atandım bölümüm için doldurulmus aday öğretmen dosyanız varmı eylülde goreve başlayacağım hayirlisiyla

    1. öncelikle hayırlı olsun öğretmenim tabi hocam hazırlayabiliriz 05510502629 numaralı telefondan göreve başladıktan sonra iletişime geçerseniz yardımcı oluruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu