Aday Öğretmen

Aday Öğretmen Gezi Formları- Form7

Altta belirtilen bilgi ve belgeler 4 Ocak 2021 Öncesi göreve başlayanlar için geçerlidir. 4 Ocak 2021 sonrası göreve başlayan öğretmenler formlara burdan ulaşabilirsiniz.

Aday öğretmen gezi formları ilk atama ile okullara atanan aday öğretmenlerin yaptığı gezileri değerlendirmesi amacı ile hazırlanmıştır. Kitap, film ve diğer formlardan farklı olarak gezi formlarında gezinin nereye yapılacağı belirtilmemiştir. Yapılacak geziler aday öğretmen, danışman öğretmen ve okul müdürü tarafından belirlenebilir. Yapılacak gezinin mesleki gelişime katkı sağlaması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi ve yetiştirme programı için bakanlığın ilgili bölümünün sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Formun boş şeklini aşağıdan indirebilirsiniz.

Yapılacak olan okul dışı faaliyetin adı faaliyetin yapıldığı tarih, faaliyetin süresi ve yapılan faaliyetin kişisel ve mesleki gelişiminize katkısı forma işlenmelidir. Form aday öğretmen tarafından doldurulduktan sonra imzalanarak aday öğretmen dosyası içerisinde saklanmalıdır.

Doldurulmuş Aday Öğretmen Gezi Formları

Aday öğretmen gezi formları doldurulmuş 15 adet form aşağıda verilmiştir.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

aday öğretmen gezi formları

Yukarıdaki formlar farklı illere göre doldurulduğu için il, ilçe, kurum adı vb. bilgiler silinerek boş bırakılmış yada xxx şeklinde belirtilmiştir. Bu şekilde belirtilen bölümleri kendinize göre düzenleyerek formları kullanabilirsiniz. Ayrıca belirtilen formların Form1 ve Form2 ye uygun şekilde tarih atılması gerekmektedir. Bu sebeple formların birbirine uygunluğunu kontrol etmeniz daha doğru olacaktır.

Aday Öğretmen Dosyası Olması Gereken Diğer Formlar

Aday öğretmen gezi formları haricinde adaylık dosyasında ek olarak kitap formları, film formları, form 1, form 2, Form 3 ve Form 4ler yer almaktadır. Bu formlarında boş ve dolu hallerine sitemizde bulabilirsiniz Ayrıca adaylık dosyasının içerisine bu süreçte alınan eğitimlerin sertifikaları da eklenmesi gerekmektedir.

Aday öğretmen kitap formlarına ulaşmak için tıklayın.

Aday öğretmen film formlarına ulaşmak için tıklayın.

Aday öğretmenlik formlarının tamamının örneklerine ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

19 Yorum

  1. iyi günler gezi yerlerini okul dışı faaliyet kapsamında milli eğitim mi söylüyor yoksa kendimiz belirleyip kendimiz mi gidiyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu