Diğer İdari İşler

Dikab Aday Öğretmen Formları Doldurulmuş 27 Hafta

Altta belirtilen bilgi ve belgeler 4 Ocak 2021 Öncesi göreve başlayanlar için geçerlidir. 4 Ocak 2021 sonrası göreve başlayan öğretmenler formlara burdan ulaşabilirsiniz.

Adaylık sürecinde bulunan sözleşmeli öğretmenler Dikab Aday Öğretmen Formları doldurması gerekmektedir Sözleşmeli aday öğretmen olarak atanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri(DİKAB Öğretmenleri) adaylık sürecinde kendilerine danışman öğretmen atanması ile birlikte adaylık sürecine başlamaktadır. . Sitemizde örnek olarak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin yapacağı çalışmalar ve bu çalışmalar ile ilgili doldurulmuş form örnekleri paylaşılmıştır. Paylaşılan bu formların kazanım- sınıf bilgileri değiştirilerek kendinize göre düzenleyerek kullanabilirsiniz.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü sitesi için tıklayın.

Dikab Aday Öğretmen Formları- Form 1-2-3-4

Dikab Aday Öğretmen Formları içerisinde doldurulması gereken ilk form Form 1 aday öğretmenin sonraki hafta yapacağı çalışmaların belirlemesi için tasarlanmış olup aday öğretmen, danışman öğretmen ve okul müdürü ile planlanacaktır. Form doldurulduktan sonra danışman öğretmen ve okul müdürü tarafından imzalanıp adaylık dosyasında muhafaza edilecektir. Alttaki bağlantı ile DİKAB branşı için hazırlanmış olan 27 haftaya ait 27 adet form 1 i indirebilirsiniz.

Form 1 doldurulduktan sonra Form 2 yani aday öğretmen haftalık çalışma formu form 1 de yapılan planlanan çalışmalara göre doldurulmalıdır. Bu formda hangi gün kaç saat ne çalışmaları yapıldığı belirtilmelidir. Bu form danışman öğretmen ve aday öğretmen tarafından imzalanarak dosyada saklanmalıdır. Alttaki bağlantı yardımı ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri için form 1 e uygun olarak hazırlanmış olan 27 haftalık haftalık çalışma formlarını indirebilirsiniz.

Form 3 Aday öğretmen ders izleme formu aday öğretmenin danışman öğretmenini veya farklı sınıfları izlediği derslerin sonucunda elde ettiği bilgileri/ kazanımları forma işleyerek doldurulması gerekmektedir. Bu belge adayın kendisi tarafından doldurulup tarih ile birlikte imzalanıp saklanmalıdır. Alttaki buton ile 27 haftalık ders izleme formu örneği indirebilirsiniz.

Din Kültürü Aday öğretmen Formları

Form 4 aday öğretmen ders içi uygulama gözlem formu danışman öğretmenin aday öğretmeni izlemelerini kayıt altına aldığı evraktır. Form danışman öğretmen tarafından haftalık olarak doldurulup dosyada saklanmalıdır. 27 adet ders içi uygulama gözlem formuna aşağıdaki bağlantı ile indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Aday Öğretmenlerin Kitap Film Gezi Formları

Dikab Aday Öğretmen Formları doldurulurken süreç içinde aynı zamanda kitaplar okunmalı, film izlenmeli ve geziler yapılmalıdır. Yapılan bu çalışmalar formlar ile kayıt altına alınarak saklanmalıdır. İlgili Formlara aşağıdaki bağlantılar ile ulaşabilirsiniz.

Aday öğretmen kitap formlarına ulaşmak için tıklayın.

Aday öğretmen film formlarına ulaşmak için tıklayın.

Okul dışı etkinlik(gezi) formları için tıklayın.

İlgili Makaleler

47 Yorum

  1. HER ŞEY ÇOK GÜZEL TEŞEKKÜRLER
    İHL MESLEK DERSLERİ ADAY ÖĞRETMEN FORMLARINI DA YÜKLER MİSİNİZ?

  2. Hocam müzik branşını hazırlıyor musunuz? Birde kasım ayı siparişlerini ne zaman alacaksınız?

  3. Merhabalar. Ben de Din kültürü ve ahlak bilgisi aday öğretmeninin dosyasından sipariş vermek istiyorum. Yalniz sormak istedğim bi şey var acaba bu formlar boş mu geliyor ya da bütün bilgilerimizin yer aldığı doldurulmuş şekilde mı? Tesekkürler

  4. İyi akşamlar, staj dosyası hazırlanması için sipariş vermek istiyorum, ne yapmam gerekiyor

  5. Merhaba Dikap aday dosyası için iletişim numaranıza yazdım ama cevap alamadım bende sipariş vermek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu