İdari İşler

Fen Bilimleri Aday Öğretmen Formları Doldurulmuş Form1

Altta belirtilen bilgi ve belgeler 4 Ocak 2021 Öncesi göreve başlayanlar için geçerlidir. 4 Ocak 2021 sonrası göreve başlayan öğretmenler formlara buradan ulaşabilirsiniz.

Fen bilimleri aday öğretmen formları Ortaokullarda Fen Bilimleri dersine giren Fen Bilimleri öğretmenleri yeni atandığında adaylık süreci geçirmektedir. Adaylık sürecinde yapılması gerekenler Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından açıklanmıştır. Aday öğretmenler bu süreçte gerekli eğitimler almalı, atanan danışman öğretmenler ile mesleki ve kişisel gelişim çalışmaları yapmalı belirtilen filmleri izlemeli, kitapları okumalı geziler düzenlemelidir. Yapılan bu faaliyetlerin tamamı fen bilimleri aday öğretmen formları içerisine aktarılmalıdır. Bu formların boş halini sitemizde bulabileceğiniz gibi formların doldurulmuş haline yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Doldurulmuş Fen Bilimleri Aday Öğretmen Formları

Fen bilimleri aday öğretmen formları içinde öncelikle doldurulması gereken Form1 aday öğretmen çalışma programı formu okul müdürü ve danışman öğretmen tarafından bir sonraki hafta için aday öğretmenin yapacağı çalışmaların gün ve saat olarak planlamasının yapıldığı formdur. Ayrıca bu formda belirtilen hafta yapılması gereken diğer faaliyetlerde belirtilmelidir.( Kitap, film, Gezi) Bu formlar okul müdürü ve danışman öğretmen tarafından imzalandıktan sonra adaylık dosyası içerisinde saklanmalıdır.

Alttaki bağlantılar ile fen bilimleri form 1 indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Form 2 yani aday öğretmen faaliyet raporu aday öğretmenin haftalık olarak çalışmalarının gün ve saat olarak kağıda dökülmesi için hazırlanmıştır. Bu form aday ve danışman öğretmen tarafından imzalanarak saklanmalıdır.

Aşağıdaki butonlar ile fen bilimleri Form 2 15adet doldurulmuş form indirebilirsiniz.

fen bilimleri aday öğretmen formları

Fen Bilimleri Form 3

Form 3 aday öğretmen ders izleme formu aday öğretmenin danışman öğretmeni izlediği her ders için ayrı ayrı doldurulacaktır. Bu form aday öğretmenin danışman öğretmeninin izleyerek elde ettiği kazanımlar için yazılacaktır. Form aday öğretmenin kendisi tarafından imzalanmalıdır.

Aşağıdaki butonlar ile fen bilimleri form 3 39adet doldurulmuş örnek indirebilirsiniz.

Adaylık Dosyası Diğer Formlar

Form 4a danışmanın adayının dersini izlediği haftalarda doldurulacaktır. Bu formda danışman aday öğretmenin dersini tüm ayrıntısı ile izleyerek yaptığı etkinlikleri forma işler.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Aşağıdaki butonlar ile Fen Bilimleri aday öğretmen formları form 4a 15 adet indirebilirsiniz.

Aday öğretmenler yukarıda belirtilen formlar haricinde kitap, film ve okul dışı etkinlik formlarını doldurmalıdır. Bu formlara aşağıdaki bağlantılar ile ulaşabilirsiniz. Belirtilen bu formlarda aday öğretmen tarafından haftalık çalışma programına uygun olarak doldurularak aday öğretmen dosyası içinde saklanmalıdır.

Aday öğretmen kitap formlarına ulaşmak için tıklayın.

Okul dışı etkinlik(gezi) formları için tıklayın.

Aday öğretmen film formlarına ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu