İdari İşler

İlköğretim Matematik Aday Öğretmen Formları Form 1,2

Altta belirtilen bilgi ve belgeler 4 Ocak 2021 Öncesi göreve başlayanlar için geçerlidir. 4 Ocak 2021 sonrası göreve başlayan öğretmenler formlara burdan ulaşabilirsiniz.

ilköğretim matematik aday öğretmen formları Ortaokullarda matematik dersine giren ilköğretim matematik öğretmenleri yeni atandığında adaylık süreci geçirmektedir. Bu süreçte yapılması gerekenler Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce açıklanmıştır. Aday öğretmenler adaylık sürecinde gerekli eğitimler almalı, kendilerine atanan danışman öğretmenler ile mesleki gelişim çalışmaları yapmalı belirtilen kitapları okumalı, filmleri izlemeli, geziler düzenlemelidir. Yapılan bu faaliyetlerin tamamı ilköğretim matematik aday öğretmen formları içerisine aktarılmalıdır. Bu formların boş halini sitemizde bulabileceğiniz gibi formların doldurulmuş haline yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Doldurulmuş İlköğretim Matematik Aday Öğretmen Formları

İlköğretim matematik aday öğretmen formları içerisinde ilk doldurulması gereken Form 1 aday öğretmen çalışma programı formu danışman öğretmen ve okul müdürü tarafından bir sonraki hafta aday öğretmen için yapılacak çalışmaların gün ve saat açısından planlamasının yapıldığı formdur. Ayrıca bu formda yapılacak diğer faaliyetlerde belirtilmelidir.( Kitap, film, Gezi) Bu formlar danışman öğretmen ve okul müdürü tarafından imzalanarak adaylık dosyası içerisinde saklanmalıdır.

Alttaki bağlantılar ile ilköğretim matematik form 1 27 adet indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Form 2 yani aday öğretmen haftalık faaliyet raporu aday öğretmenin haftalık olarak yaptığı çalışmaları gün saat olarak kağıda dökülmesi için hazırlanmıştır. Bu form danışman ve aday öğretmen tarafından imzalanarak saklanmalıdır.

Aşağıdaki butonlar ile ilköğretim matematik Form 2 27 adet doldurulmuş form indirebilirsiniz.

ilköğretim matematik aday öğretmen formları

Form 3 aday öğretmen ders izleme formu aday öğretmenin danışman öğretmeni izlediği her ders için doldurulacaktır. Bu formda aday öğretmenin danışman öğretmeninin izleyerek elde ettiği kazanımlar yazılacaktır. Form aday öğretmen tarafından imzalanmalıdır.

Aşağıdaki butonlar ile ilköğretim matematik form 3 12 adet doldurulmuş örnek indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Adaylık Dosyası Diğer Formlar

Form 4a danışman öğretmenin aday öğretmenin dersini izlediği haftalarda doldurulacaktır. Bu formda danışman öğretmen aday öğretmenin dersini tüm ayrıntısı ile izler ve yaptığı etkinlikleri forma işler.

Aşağıdaki butonlar ile ilköğretim matematik form 4a 5 adet doldurulmuş örnek indirebilirsiniz. Form 4B örneği de altta yer almaktadır.İlköğretim matematik aday öğretmen formları ilk 4 form haricinde ek olarak kitap formları, gezi formları ve film formları yer almaktadır. Bu formlarında boş ve dolu hallerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtilen formlarda haftalık plana uygun olarak doldurularak aday öğretmen tarafından imzalanarak adaylık dosyası içinde saklanmalıdır. Ayrıca bu dosyanın içerisine adaylık sürecinde alınan eğitimlerin sertifikaları da eklenmelidir.

Aday öğretmen kitap formlarına ulaşmak için tıklayın.

Aday öğretmen film formlarına ulaşmak için tıklayın.

Okul dışı etkinlik(gezi) formları için tıklayın.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu