İdari İşler

İngilizce Aday Öğretmen Formları Doldurulmuş

Altta belirtilen bilgi ve belgeler 4 Ocak 2021 Öncesi göreve başlayanlar için geçerlidir. 4 Ocak 2021 sonrası göreve başlayan öğretmenler formlara burdan ulaşabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığına ait kurumlara sözleşmeli aday öğretmen olarak atanan İngilizce Öğretmenleri adaylık süreçlerinde İngilizce aday öğretmen formlarını doldurmaları gerekmektedir. Bu yazımızda adaylık sürecinde lazım olan formların tamamını(27 haftalık) indirebilirsiniz. Formlar İngilizce Öğretmenleri için hazırlanmış olup tarih, isim soy isim ve yıllık planınızda bulunan kazanımlarınızı düzenleyerek kullanabilirsiniz.

Doldurulmuş İngilizce Aday Öğretmen Formları

İngilizce aday öğretmen formları içinde ilk doldurulacak form olan FORM 1 ile aday öğretmen danışmanı ve okul müdürü ile yapacağı çalışmaları planlayacaktır. Altta bulunan bağlantı ile 27 haftaya ait doldurulmuş form indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Form2 doldurulurken kişisel bilgileriniz doldurulduktan sonra dersine girdiğiniz sınıflar ve bu derste işlenen kazanımlar yazılmalıdır. Form 2 doldurulmuş hallerini aşağıdaki bölümden indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Form 3 ders gözlem formları aday öğretmenin gözlemlediği her ders için ayrıca doldurulacaktır. 27 adet 3. formu indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Form 4 ders içi uygulama gözlem formu ise danışman öğretmen tarafından aday öğretmenin izlendiği her bir ders için ayrıca doldurulacaktır.

ingilizce adaylık formları

Kitap Film ve Gezi Formları

Adaylık sürecinde doldurulan formlara ek olarak sosyal çalışmalarda yapılmalıdır. Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü(ÖYGM) tarafından yayınlanan kitapları okuyarak belirlenen filmleri izlemelidir. Bu çalışmalara ek olarak atandığı ilin önemli yerlerini gezmelidir. Örnek olarak bu formlara altta bulunan bağlantılar ile indirebilirsiniz. İngilizce aday öğretmen formları

 

Aday öğretmen kitap formlarına ulaşmak için tıklayın.

Aday öğretmen film formlarına ulaşmak için tıklayın.

Okul dışı etkinlik(gezi) formları için tıklayın.

İlgili Makaleler

22 Yorum

  1. Merhaba okul öncesi için bu ay sonuna kadar hazırlanabilir mi ? İletişim numarası varsa alabilir miyim ?

  2. Merhaba Doldurulmuş formlar ile ada düzenlenmiş formlar arasındaki fark nedir? Ve tam olarak ne zaman siparişe açılacak? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu