İdari İşlerPersonel İşleri

Sınıf Öğretmeni Aday Öğretmen Formları Doldurulmuş 30 Hafta

Altta belirtilen bilgi ve belgeler 4 Ocak 2021 Öncesi göreve başlayanlar için geçerlidir. 4 Ocak 2021 sonrası göreve başlayan öğretmenler formlara buradan ulaşabilirsiniz.

Atamalarda genelde fazla sayı alan Sınıf Öğretmenliği bölümüne yeni atanan Sınıf Öğretmenleri sınıf öğretmeni aday öğretmen formları evraklarına ihtiyaç duymaktadır. Aday öğretmenlik dosyasında en önemli yere sahip olan bu formlar haftalık olarak doldurulması gerekmekte olup adaylık sürecinin tamamında düzenli olarak doldurulması gerekmektedir. Aday öğretmenlik sürecini belgeleyici nitelikte olan bu formlar aday ve danışman öğretmenler ile birlikte doldurulmaktadır. Formlar örnek olarak hazırlanmış olup kendinize göre düzenleyebilir veya isim soy isim, kurum gibi bilgileri değiştirerek kullanabilirsiniz.

yeni sistem aday öğretmen formları


Sınıf Öğretmeni Aday Öğretmen Formları Doldurulmuş Formlar

Sınıf öğretmeni aday öğretmen formları içerisinde ilk form olan form 1 yani aday öğretmen çalışma programı formu adaylık sürecinde yapılan çalışmaların kayıt altına alınması için oluşturulmuştur. Bur formda aday öğretmen bilgileri, çalışmanın yapıldığı gün saat bilgileri yapılan çalışmalar ve o hafta izlenen film ve kitaplar yer almaktadır. Bu form danışman öğretmen ve okul müdürü tarafından imzalanarak aday öğretmen dosyası içerisine konulmalıdır. Örnek olarak hazırlanmış 27 haftalık 27 adet formu aşağıdaki buton ile indirebilirsiniz.

Formlarda office programı sürüm hatası olabilmekte bu sebeple belgelerin içindeki yazılar altı çizili olabilmektedir. Yazıların altı çizili olması düzenlemenize engel olmamakla birlikte kağıda çıkarıldığında görünmeyecektir.

Aday öğretmen haftalık faaliyet raporu yani form 2 haftalık olarak düzenlenip aday öğretmen ve danışman öğretmen tarafından imzalanacaktır. Form 2 de aday bilgileri kurum bilgileri, günlere göre yapılan çalışmalar, yapılan diğer faaliyetler ve bu çalışmaların değerlendirilmesi yer almaktadır. Aşağıdaki buton ile 27 haftaya ait 27 adet form 2yi indirebilir ve kendi bilgilerinize göre düzenleyebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.


Sınıf Öğretmeni Aday Öğretmen Form 3 ve Form 4


Sınıf öğretmeni aday öğretmen formları içinde Form 3 yani aday öğretmen ders izleme formu haftalık olarak aday öğretmen tarafından hazırlanacaktır. Bu formu aday öğretmen danışman öğretmeninin dersini izleyerek edindiği kazanımlara göre dolduracaktır. bu form aday öğretmen tarafından imzalanmalıdır ve haftalık olarak doldurulmalıdır.

Form 4- A yani Aday Öğretmen Ders İçi Uygulama Gözlem Formu danışman öğretmenin aday öğretmeni izlediği her ders için doldurulacaktır. Bu form danışman öğretmen tarafından doldurulup aday öğretmen dosyası içinde saklanacaktır. Altta bulunan buton ile 24 adet form 4-a indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Aday öğretmen kitap ve film formlarını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Okul dışı etkinlik(gezi) formları için tıklayın.

Aday öğretmen formlarının boş haline ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu