Sipariş Öncesi Ön Bilgi Ve Sıkça Sorulan Sorular

Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenliği İçin Tıklayın.

OCAK AYI LİSTESİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

Değerli öğretmen arkadaşlarım bildiğiniz gibi şuanda adaylığı devam eden 50.000 civarı aday öğretmen bulunmaktadır. Bu sebeple bize gelen mesaj çok fazla mesajlara geç cevap verdiğimiz için özür dileriz. Ayrıca bizim bütün aday öğretmenlere form hazırlamamız mümkün değildir. Bugüne kadar 400 civarı form hazırladık. Ayda 200 tane civarı hazırlayabiliyoruz. 7 kişi hazırlıyoruz ve hazırladığımız formların önemini biliyoruz ve yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Biz en fazla 600 kişiye daha form hazırlayabiliriz. Bu sebeple formları bize güvenerek hazırlamamazlık yapmayın biz ayda 150 civarı sipariş alacağız sipariş günü liste açılacak ve öncesinde kimseyi yazmayacağız. Listede adı olmayan kişilere hangi tarihte görüşmüş olsakta siparişi alınmadıysa formu hazırlayacağımıza garanti vermiyoruz.

Soru: Fiyat ne kadar?

Cevap: Kargo dahil 130 (kargo ücretini biz karşılıyoruz) MNG kargo ile anlaşmalıyız. Formlar dosyalanmadan kağıt olarak gönderilecektir. Fiyat aralık ayı itibariyle değişecektir. Kesinlikle elektronik ortamda gönderim yapamıyoruz(Mail, Flash, CD).

Açılacak 100 kişilik liste için ücret 130 TL dir. Sonrasında işler resmileştirildiği için vergisel nedenler ile ücret 160 TL olacaktır.


Açıklama siz neden çok ucuza yapıyorsunuz diyenler için belirtmek istiyoruz.
Biz dosyalama yapmıyoruz. 20 TL çıktı masrafı, 20 TL kargo maliyeti, 50 TL düzenleyen arkadaşa verip 40 TL kar olarak alıyoruz. Hakkımızda maliyetinin altına eksik dosya yapıyor diyenler için biz dosya yapmıyoruz sadece form hazırladığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca bugüne kadar formlarında sorunu yada eksiği çıkıpta telafi etmediğimiz kimse yoktur varsa yorum olarak belirtebilir.

Ders Programına göre düzenleme yapıyor musunuz?
Cevap evet ders programına göre düzenleme yapıyoruz.

 
Sözleşmeli Öğretmenler Platformu
Herkese Açık grup · 1.143 üye
Gruba Katıl
Sözleşmeli Öğretmenler bilgi belge haber paylaşma ve yardımlaşma platformu
 

Soru: Hangi formları hazırlıyorsunuz?

Cevap: Adaylık sürecinde doldurmanız gereken Form 1, Form 2, Form 3, Form 4b, Kitap Formları, Film Formları, Okul Dışı Etkinlik Formlarını bütün branşlar için hazırlayabiliyoruz.

Soru: Bana uygun form var mı?

Başlangıç tarihi nisan, eylül ve ekim olan tüm branşlara göre aday öğretmen formunu hazırlayabiliyoruz. Bazı branşlar için elimizde danışman öğretmen formuda bulunmaktadır. Elimizde varsa hediye olarak gönderiyoruz.

Danışman Öğretmen formu bulunan branşlar:
İlkokul için sınıf öğretmenliği, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İngilizce( Derslerin İçinde 4. Sınıf varsa)

Ortaokul İçin( Derslerin içinde 5. Sınıf varsa)
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım
Fen
İlk Mat
Dikab
İngilizce
Türkçe
Sosyal
Beden Eğitimi

Lise için (Derslerinizin içinde 9. Sınıf varsa)

Edebiyat
İHL Meslek (Derslerin içinde 9 Kuran varsa)
Beden Eğitimi
DİKAB
Lise Matematik
Tarih

Soru: Formlar kaç sayfa ve kaç haftalık?
Aday öğretmen formları 27 haftalık ve 150 sayfa üzerinde danışman öğretmen formları 54 sayfa 27 adet
Form 1: 27 Adet
Form2 : 27 Adet
Form3: 27 Adet
Form 4b: 1 Adet
Kitap Formu:4 haftada bir
Film Form: 2 Haftada bir
Okul Dışı Etkinlik Formu:15 Adet

Soru: Okul dışı etkinlik formlarını nasıl hazırlıyorsunuz?
Okul dışı etkinlik formları hazırlanırken il adı belirtmedik. Halk kütüphanesi gezisi, Milli Eğitim Müdürlüğü gezisi, Halk Eğitim Merkezi gezisi gibi genel ifadeler kullandık. Haftada 6 saat olmak üzere 15 Haftada bitirdik. Okul dışı etkinlikleri için özel plan verilenlere form hazırlayamıyoruz.

Soru: Formların içeriğinde ne var?

Cevap: Form 1 ve form 2 de 15 hafta kazanım, 15 hafta okul dışı etkinlik, 24 hafta okul içi gözlem, 27 hafta ders izleme, 27 hafta izlenme olarak hazırladık.

Soru: Formlarda hata yapılmışsa ne yapabilirim?
Formlarda hata bizden kaynaklı olarak varsa sayfa sayısı azsa mail olarak gönderiyoruz. Sayfa sayısı fazlaysa çıktı alarak tekrar kargoya veriyoruz.

Soru: Hangi bilgilere ihtiyaç var?
Bilgileri siparişle birlikte alıyoruz aday öğretmen adı soyadı, tc kimlik numarası, danışman öğretmen adı soyadı, okul müdürü adı soyadı, okul adı, ders programı danışman öğretmen formu alacaklar için sınıf mevcudu, bazı branşlar için yıllık plan

Soru: Formlar ile ilgili sorumluluk kabul ediyor musunuz?
Formlar ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz ama bugüne kadar sorun yaşayan olmadı.

Örnek Form gönderebilir misiniz?
Soru: Formlar herkes için aynı mı?
Şablonlar herkes için aynı ama ders programına göre ve yıllık plana göre düzenleme yapıyoruz.

Soru: Formlar tamamen hazır mı ?
Formlar içerik olarak tamamen hazır ama ders programı değişme ihtimaline karşı izleme ve izlenme formlarına tarih ve şube yazmıyoruz. Onun dışında yapmanız gereken formların imzalanması ve dosyalanması