Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
rehberlik aday öğretmen formları
İdari İşler 916 2

Rehberlik Aday Öğretmen Formları

Rehberlik aday öğretmen formlarını sizin için hazırlayıp adınıza düzenleyerek adresinize kargo ile gönderiyoruz. Formları kağıt olarak kargo ile gönderiyoruz dosyalama yapmıyoruz. Formların kağıt ortamı dışında mail, cd, flash vb. olarak göndermemiz daha önceden yaşadığımız kopyalanma durumları sebebi ile mümkün olmamaktadır. Lütfen ısrar etmeyiniz. Sipariş vermeden önce bu sayfadaki bilgileri okumanız gerekmektedir. Aksi takdirde sorumluluk kabul etmemekteyiz.

SİPARİŞ İÇİN 0551 050 2629 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Rehberlik Aday Öğretmen Formları Siparişi

Ortaokulda aday rehber öğretmen olarak görev yapan öğretmenlere hazırlaması gereken formları aşağıda belirtilen şekilde hazırlayıp gönderiyoruz. Rehberlik aday öğretmen formlarını ilkokul ortaokul ve lise için hazırlayabilmekteyiz.

Form 1 27 Adet
Form 2 27 Adet
Form 3 27 Adet(Form 3 ders izleme formu olup önce danışman öğretmeninizi sonra okuldaki diğer dersleri izlemeniz gerekmektedir. Bizde ortaokul derslerine göre 27 Adet Form 3 gönderiyoruz)(Danışman öğretmeni rehber öğretmen olanların öncesinde bilgi alması gerekmektedir.)
Form 4b(1 Adet) Form 4b tüm etkinliklerin bitiminde bir adet doldurulmaktadır.
Form 5 (İlgili haftalara yeterli sayıda)
Form 6 (İlgili haftalara yeterli sayıda)
Form 7 (İlgili haftalara yeterli sayıda)
Örnek Formları alttaki belge ile inceleyebilirsiniz.

Normal öğretmenlerde danışman aday öğretmenin dersini izlemektedir. Rehberlik öğretmenleri derse girmediği için danışman öğretmenler dersini izleyememektedir. Danışman öğretmen aday öğretmenin dersiniz izlerken danışman öğretmen tarafından Form 4A doldurulması gerekmektedir. Bu form gönderdiğimiz formların içinde bulunmamaktadır.

Rehberlik Aday Öğretmen Formları Sipariş Ücret ve Kargo

Rehberlik aday öğretmen formlarını 110 TL üzerinden hazırlayıp adresinize MNG kargo ile gönderebiliriz. Kargo ücreti tarafımıza ait olup kargoya ücret ödememeniz gerekmektedir. Ücret Havale veya EFT ile yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

rehberlik aday öğretmen formları

“Rehberlik Aday Öğretmen Formları” üzerine 2 yorum

  1. Sertaç ertem dedi ki:

    Denizcilik alan aday ogretmeniyim 3 nisan 2019 tarihinde goreve basladim su an ki tarihe kadar formlari hazirlayip gonderebilir misiniz

    1. mebbilgi dedi ki:

      malesef hocam teknik branşlar için hazırlayamıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.