Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
aday öğretmen formları
İdari İşler 179.634 150

Sözleşmeli Aday Öğretmen Formları

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı hizmet veren okullara ilk atama ile atanan öğretmenler 1 yıl adaylık süreci geçirmekte olup bu öğretmenlerin eğitim alması, aday öğretmen formları doldurması, ve adaylık kaldırma sınavından başarılı olması gerekmektedir. Bu süreçte hazırlanması gereken evrak form ve tüm işlemleri sitemizde bulabilirsiniz. Aday Öğretmenler için yapılacak çalışmalar Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından belirlenmiştir. Aday öğretmenlere öncelikle danışman öğretmen görevlendirilmelidir.

Sözleşmeli Öğretmenler Facebook grubumuz için tıklayın.

Aday Öğretmen Formları Tüm Ekler

doldurulmuş aday öğretmen formları

Aday öğretmen formları olarak ilk doldurulması gereken form Form 1 dir. Form 1 de öğretmenin çalışması günlük olarak planlanmış olup ders planlama, sınıf içi izleme, ders uygulaması, okul içi uygulama ve okul dışı uygulama kategorilerine göre doldurulmalıdır. Bu form haftalık olarak doldurulup okul müdürü ve danışman öğretmen tarafından imzalanır.

Sınıf Öğretmenliği Aday Öğretmen Formları İçin Tıklayın.

İlköğretim Matematik Formları İçin Tıklayın.

Fen Bilimleri Formları İçin Tıklayın.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

DİKAB Aday Öğretmen Formları İçin

İngilizce Formları İçin Tıklayın

Okul Öncesi Aday Öğretmen Formları

Form 1 Diğer örnekler için tıklayın(27 Haftalık)

İkinci formda da ilk formda olduğu gibi aday öğretmenlerin yaptığı planlamalar, yaptığı faaliyetler yer almaktadır. Yapılan faaliyetler plana işlenip saat olarak belirtilmelidir. Ayrıca forma ders dışı faaliyetler( kitap, film, sosyal etkinlik vb.) de eklenmelidir. Altta bulunan haftalık genel değerlendirme bölümüne aday öğretmenin gerçekleştirdiği faaliyetlerin öğretmen adayı olarak mesleki ve kişisel gelişime katkıları yazılmalıdır.

Form 2 27 adet örnek için tıklayın.

Aday öğretmenlerin formlarının üçüncüsü aday öğretmenlerin ders izleme formudur. Bu form doldurulurken aday öğretmen kendisine rehberlik eden öğretmenin dersini izler ve izleniminden elde ettiği kazanımları ayrıntılı biçimde forma not alır. Bu forma aday öğretmen kendi adını soyadının yazarak imzalar bu form danışman öğretmene imzalatılmaz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Form 4- A Aday öğretmen ders içi gözlem formu danışman öğretmen tarafından aday öğretmenin izlendiği her ders için ayrı ayrı doldurulması gerekmektedir. Bu formda ders ile ilgili genel gözlemler, dersin giriş ana etkinlikler ve bitiş bölümünde yapılan faaliyetler, ders ile ilgili genel yorumlar yer almaktadır. Formun altında ise dersin içerisinde neler yapıldığı yer almaktadır. Öğrenci ve öğretmen merkezli olarak ikiye ayrılan form toplamda derste ki kategorileri 6 bölüme ayrılmıştır. Öğretmenin bu bölümler ile ilgili neler yaptığı hangi bölümde kaç dakika vakit geçirdiği kutucuklara x işareti konularak doldurulmalıdır. Bu form danışman öğretmen tarafından imzalanması gerekmektedir.

Form 4-B ise Ders İçi Gözlem ve Genel Değerlendirme için kullanılan formdur. Bu formu danışman öğretmen aday öğretmeni gözlemleyerek doldurur. Formda yer alan bölümler

Aday öğretmen Formları Devam

E= Eksiği var
K= Kabul edilebilir.
İ= İyi yetişmiş seçenekleri için ayrılmış bölümlere + atarak doldurulur.

Form 5 yani kitap değerlendirme formu aday öğretmenin okuduğu kitabın mesleki gelişimine ve kişisel gelişimine katkılarını yazması için hazırlanmış olup aday öğretmen okuduğu her kitap için bu formu doldurması gerekmektedir.

Buraya tıklayarak diğer kitap formlarına ulaşabilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Form 6 yani Film izleme değerlendirme formu adaylık sürecinde tavsiye edilen filmler izlendikten sonra filmlerin mesleki ve kişisel gelişimine katkılarının belirtilmesi için hazırlanmıştır. Formları aşağıdan indirebilirsiniz.

Aşağıda doldurulmuş form 6 lardan örnek bulabilirsiniz. Form 6 örnekleri eğitimhane sitesinden alınmıştır. Tavsiye edilen kitap listesi ve tavsiye edilen film listesi yani ek4 ve ek 5 i yazının alt bölümünde bulabilirsiniz.

Buraya tıklayarak diğer film değerlendirme formlarına ulaşabilirsiniz.

Aday Öğretmen Formları Form 7 İse aday öğretmenin adaylık sürecinde yaptığı gezi/ ziyaretlerin kaydının tutulması için oluşturulmuştur. Adaylık süreci içerisinde şehirdeki kültürel yerler, resmi kurumlar, emekli öğretmenler vb. gezilerek bu form doldurulmalı ve aday öğretmen tarafından imzalanmalıdır.


Diğer Okul dışı etkinlik(gezi) formları için tıklayın.

Özel Öğretim Kurumlarında Adaylığı Kaldırılan Öğretmenler

Resmi bir okula atanmadan önce özel bir eğitim kurumunda çalışıp adaylığı kaldırılan öğretmenler Form 8, Form 9, Form 10, Form 11 ve Form 12′ yi doldurması gerekmektedir. Bu formlar aday öğretmenlerin hazırlamış olduğu yukarıdaki formlar ile benzer olup yukarıdaki formlara göre düzenlenebilir. Bu formları aşağıdaki bölümden indirebilirsiniz.


Aday Öğretmenlerin Okuması Gereken Kitaplar ve Filmler

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi aday öğretmenler yetiştirilme sürecinde tavsiye edilen kitapları okumalı ve tavsiye edilen filmleri izlemeli ardından bunlar ile ilgili formları doldurmalıdır. Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından tavsiye edilen kitap ve Film listesini bu bölümde görebilirsiniz.

Ek 4: Örnek Kitap Listesi
Ek 5: Örnek Film Listesi

Aday Öğretmenlik Süreci

Aday öğretmenler öncelikle kendisine atanan danışman öğretmenler ile birlikte çalışmalı, öğrenme sürecini danışman öğretmenleri ile geçirmelidir. Zamanı geldiğinde aday öğretmen formları doldurulmalıdır. Aday öğretmenler fiili olarak iki ay çalıştıktan sonra(tatil günleri hesaplanmaz) yani ilk dönem danışman öğretmeni tarafından 1 ve okul müdürü tarafından 1 kere değerlendirilir ve değerlendirme puanı MEBBİS’ e işlenir. Aday öğretmene 2. Döneminde 2. ve 3. değerlendirmeler uygulanır. 2. Değerlendirme de 1. değerlendirme gibi danışman öğretmen ve okul müdürü tarafından yapılır. Üçüncü değerlendirmede ise okul müdürü, danışman öğretmen ve kendisine atanan maarrif müfettişi tarafından değerlendirilir. Bu 3 değerlendirmeden alınan 7 notun ortalaması sonucu aday öğretmen başarılı oldu ise adaylık kaldırma sınavı yani AKS’ ye girmeye hak kazanır. Adaylık kaldırma sınavı genellikle Ekim ayında yapılmaktadır. Adaylık sınavında başarılı olan öğretmenin adaylığı kaldırılır. Başarılı olamayanlar ise farklı bir okula görevlendirilir. Adaylık süreci en fazla iki yıl olacağından dolayı en fazla 2 kere sınava girilebilir.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Ayrıca aday öğretmenler adaylık süreci boyunca ilçe veya il milli eğitim müdürlükleri tarafından düzenlenen eğitimlere eksiksiz katılmak zorundadır. Bu eğitimlerde eksiği bulunan öğretmenlerin adaylığı kesinlikle kaldırılmayacaktır. Aday öğretmenlerin katılacağı eğitim programlarının listesini Öğretmen Yetiştirme Ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün sitesinden bulabilirsiniz.

Branşlara göre sözleşmeli aday öğretmen formları yakın zaman da sitemize yüklenecektir.

“Sözleşmeli Aday Öğretmen Formları” üzerine 150 yorum

 1. Tamer dedi ki:

  Din kültürü sözleşmeli aday öğretmen formlarını da sitenizde paylaşabilir misiniz?

  1. mebbilgi dedi ki:

   Yakın zamanda branşlara göre ayrı ayrı formların siteye eklenmesi planlanmaktadır.

 2. Hasan yılmaz dedi ki:

  Formlar güzel fakat branşlar ayrı ayrı yayınlansa çok daha iyi olacak elinize emeğinize sağlık

  1. mebbilgi dedi ki:

   Yakın zamanda branşlara göre ayrı ayrı formların siteye eklenmesi planlanmaktadır.

 3. deniz sevgi dedi ki:

  özel eğiitim branşında ders işlenişi ve program ve çok daha farklı olabiliyor lütfen özel eğitim ile ilgili de paylaşır mısınız

  1. mebbilgi dedi ki:

   notlarıma ekliyorum en kısa sürede paylaşalım

 4. mebbilgi dedi ki:

  Sınıf öğretmenliği aday öğretmen formları sitemize eklenmiştir. Diğer branşlar için de aday öğretmen formları sıiteye eklenmeye başlanmıştır. Ayrıca yeni kitap, film ve gezi formları sitemize eklenmiştir.

 5. Anonim dedi ki:

  arapça dersi için de ekler misiniz lütfen

  1. mebbilgi dedi ki:

   arapça aday öğretmen formlarını notlarıma ekledim kısa zamanda siteye eklenecektir.

 6. Baran Üyükuş dedi ki:

  Her yerde bunu aradım neredeyse. Gerçekten çok teşekkürler. Örnek kitap listesi ve film listesi gözükmüyor ama ? Onları da okusak iyi olucak 🙂

  1. mebbilgi dedi ki:

   Örnek kitap ve film listeside sitemizde mevcut aday öğretmene kitap formları yazısından ulaşabilirsiniz.

 7. Ferhat dedi ki:

  Fen bilgisi aday öğretmen formları eklenecek mi

  1. mebbilgi dedi ki:

   Evet bir iki hafta içinde eklenmiş olur

 8. Mehmet dedi ki:

  formlar çok yararlı olmuş, elinize sağlık.

 9. Anonim dedi ki:

  tarih öğretmeni için aday öğretmeni formuda eklermisiniz

 10. Nevin dedi ki:

  emeğinize sağlık ilköğretim matematik öğretmenliği formları da eklenecek mi?

  1. mebbilgi dedi ki:

   Evet yakın zamanda eklenecektir. Sitemizi takipte kalın

 11. Anonim dedi ki:

  okul öncesi formları da yüklenir mi?

 12. bünyamin dedi ki:

  okul öncesi yüklenecek mi?

 13. anonim dedi ki:

  okul öncesi formlarını da yüklerseniz sevinirim.

  1. mebbilgi dedi ki:

   okul öncesi formları bir kaç hafta içinde yüklenecektir.

 14. Sema dedi ki:

  Adalet öğretmenliği formları yüklenir mi ?

  1. mebbilgi dedi ki:

   notlarım arasına ekliyorum hocam

 15. ferhat dedi ki:

  Adalet öğretmenliği için bekliyoruz

  1. mebbilgi dedi ki:

   tamamdır bugün notlarıma eklemiştim zaten

 16. Melike dedi ki:

  Beden Eğitimi öğretmenliği icin de yayinlarmisiniz

  1. mebbilgi dedi ki:

   Tamam hocam notlarımın arasına ekliyorum

 17. İbrahim dedi ki:

  Fizik Öğretmenliği aday öğretmen formları da eklenecek mi acaba

  1. mebbilgi dedi ki:

   Evet hocam kısa zaman içinde sitede olur

 18. Anonim dedi ki:

  sosyal bilgiler iiçin doldurulmuş form var mı acaba

  1. mebbilgi dedi ki:

   Şu an için yok hocam fakat kısa süre içinde siteye eklenecektir

 19. Anonim dedi ki:

  Teknoloji ve tasarım dersi içinde lütfen

  1. mebbilgi dedi ki:

   notlarımın arasına ekliyorum hocam

 20. smartboy dedi ki:

  Çok teşekkürler, emeğinize sağlık ingilizce öğretmenliği formları da eklenecek mi?

 21. ibrahim dedi ki:

  fizik öğretmenliği yayınlanacak mı acaba

  1. mebbilgi dedi ki:

   Evet hocam kısa zamanda sitemizde olur

 22. kerime dedi ki:

  rehber öğretmenliği aday formlarıda yukler misiniz

 23. metin dedi ki:

  Tarih ogretnenligi aday formlarinin doldurulmusu var mi acaba

 24. Gülay dedi ki:

  Lise matematik öğretmenliği için formları yayınlar mısınız . Çoğu yerde lise matematik diye ilköğretim matematik yayınlanmış da bulamıyorum o yüzden . Şimdiden teşekkürler

  1. mebbilgi dedi ki:

   notlarıma ekliyorum hocam önümüzdeki haftalarda siteye eklenecektir.

 25. Anonim dedi ki:

  Felsefe ogretmenligi formlarinida lütfen ekleyin

 26. Oğuz Can dedi ki:

  Siteniz bir harika istediğim tüm konu ve formlara ulaşabiliyorum. Paylaşımlarınız derlemeleriniz için teşekkür ederim.

 27. Mutsuz dedi ki:

  Türk Dili ve Edebiyatı formlarını da ekler misiniz ?

  1. mebbilgi dedi ki:

   tabi hocam notlarıma ekliyorum en kısa zamanda eklerim inşallah

 28. Anonim dedi ki:

  hocam görsel sanatlar aday formlarınıda ekleyebilirmisiniz

 29. Anonim dedi ki:

  merhabalar müzik için de formaları ekleyebilirmisiniz ?

 30. cengiz polat dedi ki:

  müzik öğretmenliği içinde ekleyebliirmisiniz.

 31. koray dedi ki:

  okul öncesi formları ne zaman yüklenir acaba ?

 32. mctkr dedi ki:

  çok güzel bir site emeğinize sağılık ben de halk eğitim el sanatları formlarının eklenmesini istiyorum eğer mümkünse şimdiden teşekkürler..

  1. mebbilgi dedi ki:

   teşekkürler hocam bi inceleyim bulabilirsem eklerim

 33. Danışman dedi ki:

  Aday öğretmenlere 3.ü notları ne zaman vereceğiz

  1. mebbilgi dedi ki:

   Vermeye başlayabilirsiniz hocam sistem açık

 34. rabia dedi ki:

  rehber öğretmenler için formlar eklenecek mi acaba?

 35. Ayşe dedi ki:

  Okul öncesi öğretmenleri için formlar ne zaman yüklenir?

 36. Mehmet dedi ki:

  Sosyal bilgiler için de formlar eklenecek mi.

 37. İbrahim dedi ki:

  Sosyal bilgiler için de formlar eklenecek mi.

 38. Anonim dedi ki:

  sosyal bilgiler formları da eklense iyı olur.

 39. Candide dedi ki:

  Görsel sanatlar içinde form ekleyebilir misiniz

 40. Anonim dedi ki:

  okul öncesi formları ne zaman yüklenecek ?

 41. Nezahat dedi ki:

  okul öncesi öğretmeniyim yeni atandm okul kapanacağı için ilk değerlendirmem eylüle mi kalacak acaba toplam 40 gün çalışmış olucam değerlendirmem ne zaman yapılır Birde okul öncesi formları ne zaman yüklenecek ?

  1. mebbilgi dedi ki:

   seneye kalacaktır hocam 60 iş günü dolmadığı için seneye kadar yükleriz hocam inşallah

 42. Anonim dedi ki:

  özelde adaylığı kaldırılmış olan ogretmenler için hangi formları dolduracağız örnek var mı acaba*

  1. mebbilgi dedi ki:

   Evet hocam yazının sonunda belirttim sizin durumunuzu

 43. Ferhat dedi ki:

  Tarih öğretmeni aday formlarınıda yayınlar mısınız, lütfen?

 44. Burcu dedi ki:

  Kimya öğretmenliği için de yayınlanacak mı acaba

  1. mebbilgi dedi ki:

   notlarıma ekliyorum hocam kimyayı da bulabilirsem yayınlayayım

 45. Burcu dedi ki:

  Kimya öğretmenliği aday formları yayınlanacak mı?

 46. FERHAT dedi ki:

  Neden Tarih için böyle bir dönüt vermiyorsunyz?

  1. mebbilgi dedi ki:

   Tarih formlarını bulamadım hocam henüz bulunca ekleyeceğim

 47. AYŞEGÜL dedi ki:

  Türkçe öğretmenliği aday öğretmen formları eklenecek mi acaba ?

  1. mebbilgi dedi ki:

   evet hocam yakın zamanda sitede olur

 48. Can dedi ki:

  Merhaba.Öncelikle gerçekten çok güzel bir iş yapıyorsunuz.Hakkınızı helal edin.
  Beden eğitimi dersiyle de ilgili paylaşırsanız çok memnun oluruz.Epey besyocu arkadaşım bekliyor 🙂

  1. mebbilgi dedi ki:

   Teşekkürler hocam notlarıma ekliyorum yaz tatili içinde paylaşacağım

 49. Bogdanovic dedi ki:

  Türkçe Öğretmenliği aday öğretmen dosyası örnek formları ne zaman siteye eklenecektir? Şimdiden teşekkür ederim.

 50. BOGDANOVİC dedi ki:

  Türkçe Öğretmenliği aday öğretmen dosyası örnek formları siteye ne zaman eklenecektir? Teşekkürler…

  1. mebbilgi dedi ki:

   tabi hocam yakın zamanda sitede olur

 51. Hatice dedi ki:

  Merhaba.Edebiyat için de paylaşımda bulunur musunuz?

  1. mebbilgi dedi ki:

   merhaba tabiki hocam yakın zamanda paylaşalım

 52. Melis t dedi ki:

  Gerçekten çok faydalı bir site olmuş. Acaba birleştirilmiş sınıf sınıf öğretmenliği adaylık dosyası da var mı? Eğer yüklenirse bir çok yeni atanan benim gibi öğretmenler için çok faydalı olacak

  1. mebbilgi dedi ki:

   Yorumunuz için teşekkürler hocam bulabilirsem ekleyeceğim sınıf öğretmenliği için var sitede faka birleştirilmiş sınıf henüz yok

 53. Gülay dedi ki:

  Edebiyat adaylık dosyasını paylaşır mısınız lütfen, göremedim

 54. Anonim dedi ki:

  Almanca aday dosyası eklerseniz çok sevinirim

  1. mebbilgi dedi ki:

   Notlarıma ekliyorum hocam bulabilirsem paylaşayım

 55. Anonim dedi ki:

  Sosyal bilgiler için de yayınlar mısınız?

  1. mebbilgi dedi ki:

   Notlarımda var hocam eklenecektir siteye

 56. hasan dedi ki:

  Merhabalar felsefe grubu öğretmenliği için de ekler misiniz teşekkürler.

  1. mebbilgi dedi ki:

   Tabi hocam bulabilirsem ekleyeyim

 57. Muhammed dedi ki:

  Emeğinize sağlık, çok güzel ve faydalı içerikleriniz var. Acaba rehber öğretmen için elinizde form var mı? Bu süreç onlar için nasıl işliyor?

  1. mebbilgi dedi ki:

   Rehber öğretmenler için daha farklı hocam formlar bulabilirsem eklemeye çalışacağım

 58. E. G. dedi ki:

  Fizik Öğretmenliği için bir örneğiniz var mı?

  1. mebbilgi dedi ki:

   Henüz yok hocam malesef

 59. Sami Çakırer dedi ki:

  Sayın hocam grafik tasarım ve fotoğrafçılık için var mı

 60. Gül dedi ki:

  Edebiyat adaylık dosyasını ekleyebilir misiniz rica etsem

 61. Esra dedi ki:

  Biyoloji öğretmenligi ne zaman eklenecek

  1. mebbilgi dedi ki:

   biyoloji öğretmenliği ile ilgili 0551 050 2629 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz

 62. fırat dedi ki:

  hocam rehber öğretmenleri için ne zaman yüklenir acaba. ya da yüklenecek mi?

 63. Anonim dedi ki:

  Sosyal Bilgiler için ne zaman eklenir

 64. Anonim dedi ki:

  Merhaba hocam.Almanca için var mı acaba?

  1. mebbilgi dedi ki:

   Var hocam

 65. Yeşim dedi ki:

  Merhabalar, ortaokul rehberlik için de formlar yayınlanır mı

  1. mebbilgi dedi ki:

   Hocam rehberlik formlarının değişme ihtimali varmış o yüzden beklemeye aldık hocam

 66. Hasan dedi ki:

  Hocam meslek bolumleri için form yuklemesi yapilacakmi acaba

  1. mebbilgi dedi ki:

   merhaba hocam kasım ayında liste açılacaktır. Buradan takip edebilirsiniz https://mebbilgi.com/siparis-oncesi-on-bilgi-ve-sikca-sorulan-sorular/

 67. Anonim dedi ki:

  tarih için formlar ne zaman hazır olur acaba beklemedeyiz…İyi çalışmalar şimdiden teşekkürler.

  1. mebbilgi dedi ki:

   Hazır hocam

 68. arda dedi ki:

  Rehberlik formlarında değişme durumu ne zaman netlik kazanır bir bilginiz var mı? Değişme durumuna rağmen almak istersek gönderme şansınız var mı? 🙂

  1. mebbilgi dedi ki:

   bir iki hafta beklemek daha doğru olur hocam bence

 69. Özge dedi ki:

  Size ulaşmam mümkün mü? Telefon numaranızdan ulaşamıyorum

  1. mebbilgi dedi ki:

   whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz siparişler gecikmesin diye telefonla konuşmuyorum

 70. Anonim dedi ki:

  Merhabalar. Türk dili ve edebiyatı öğretmenleri için doldurulmuş örnek form göremedim. Yüklenmeyecek mi acaba?

 71. Anonim dedi ki:

  Merhabalar. Türkçe Öğretmenliği formları ne zaman yüklenecek?
  bir de iletişim no yazar mısınız?

  1. mebbilgi dedi ki:

   iletişim bilgileri paylaşıldı hocam yarın liste açılacak

 72. fatihY dedi ki:

  iletişim bilgilerininizi bulamadım

  1. mebbilgi dedi ki:

   İletişim bilgileri sipariş listesi açıldığında https://mebbilgi.com/adiniza-duzenlenmis-aday-ogretmen-formlari/ bu sayfadan paylaşılacaktır

 73. fatihY dedi ki:

  iletişim bilgilerinizi bulamadım?

  1. mebbilgi dedi ki:

   İletişim bilgileri sipariş listesi açıldığında https://mebbilgi.com/adiniza-duzenlenmis-aday-ogretmen-formlari/ bu sayfadan paylaşılacaktır

 74. Mevlüt Çakmak dedi ki:

  Merabalar benim de alanım Okul Öncesi. Form 4a için değişik bir forma denk geldim bi il mem sitesinde. Bizim için bu formlar yenilendi mi acaba.
  Ne zaman sipariş verebiliriz yenilendiyse?
  Kendi günlük planlarıma göre mi formları hazırlıyorsunuz?

  1. mebbilgi dedi ki:

   evet hocam öyle bir durum var kesinleşmedi ama sadece bir il mem yayınladı

 75. Aydın dedi ki:

  Hocam tarih göremedim de var mı tarih formları

  1. mebbilgi dedi ki:

   evet hocam

 76. elif dedi ki:

  ılkokul ıng ogretmenlıgı ıcın form sıpaarıs etmek ıstıyorum .yardımcı olur musunuz

 77. meryem dedi ki:

  kimya yayınlanacak mı acaba

 78. uğur dedi ki:

  günaydınlar, pdr formları var mıdır?

 79. şule dedi ki:

  fizik öğretmenliği aday öğretmen dosyası mevcut mu?

  1. mebbilgi dedi ki:

   Dosya olarak değil kağıt olarak kargoyla gönderiyoruz hocam dosyalamadan

 80. candan dedi ki:

  merhaba whatsapptan ulaşabilir miyiz size

  1. mebbilgi dedi ki:

   evet hocam

 81. Anonim dedi ki:

  Sosyal Bilgiler için aday öğretmen formu sipariş etmek istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. mebbilgi dedi ki:

   ay sonuna doğru açılacak hocam listemiz

 82. yılmaz dedi ki:

  Türkçe hazırlayacak mısınız ? bir türlü tarihi denk getiremiyorum.

  1. mebbilgi dedi ki:

   hazır hocam sipariş verebilirsiniz

 83. tuğba özekin dedi ki:

  İ.H.L öğretmenliği aday dosyası mevcut mu sipariş verebiliyor muyuz?

  1. mebbilgi dedi ki:

   formlar var hocam ay sonuna doğru sipariş verebilirsiniz

 84. Anonim dedi ki:

  Merhaba Almanca aday dosyası sizde mevcut mu?

  1. mebbilgi dedi ki:

   merhaba hocam bugün saat 19 itibariyle siparişler açılacaktır.

 85. tugba dedi ki:

  Okul öncesi öğretmenliği var mı sipariş verebiliyor muyuz iletişim numarası alabilir miyiz

  1. mebbilgi dedi ki:

   var hocam sipariş sayfasından okul öncesi ve sınıf öğretmenliği için sipariş verebilirsiniz

 86. İrem Salim dedi ki:

  Merhaba Almanca öğretmenliği aday öğretmen dosyasi için sipariş vermek istiyorum.Ne zaman ve nasıl sipariş verebilirim?

  1. mebbilgi dedi ki:

   Merhaba hocam 0551 050 26 29 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz hocam

 87. serhan dedi ki:

  Merhaba sınıf öğretmenliği aday öğretmen dosyası için şipariş vermek istiyorum.Ne zaman ve nasıl sipariş verebilirim?

  1. mebbilgi dedi ki:

   05510502629 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz hocam

 88. Naci dedi ki:

  Merhaba Türk dili ve edebiyatı için acil dosyaya ihtiyacım var sipariş için ne yapmam lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.