İdari İşler

Aday Öğretmen Film Formları- Ek6 Doldurulmuş

Altta belirtilen bilgi ve belgeler 4 Ocak 2021 Öncesi göreve başlayanlar için geçerlidir. 4 Ocak 2021 sonrası göreve başlayan öğretmenler formlara burdan ulaşabilirsiniz.

yeni sistem aday öğretmen formları

Milli Eğitim bakanlığına aday olarak atanan öğretmenler adaylık sürecinde yapması gerekenlerden biriside Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan örnek film listesindeki filmleri izleyerek bu filmleri değerlendirmektir. Müdürlük bu iş için EK 6 yani Aday Öğretmen Film Formları yayınlamıştır. Aday olarak atanan öğretmen örnek film listesinde bulunan filmleri izleyerek ilgili formu doldurması gerekmektedir. Film listesini aşağıdaki bağlantı ile indirebilirsiniz.

 

Adaylar filmi izledikten sonra EK 6 yı doldurarak kendi adını yazarak imzalamalı sonrasında aday öğretmen dosyasının içinde saklamalıdır. Listede belirtilen filmlerin doldurulmuş halini aşağıdaki başlıkta bulabilirsiniz.

Sitemizde bulunan aday öğretmenlik ile ilgili diğer formlar:

Kitap Formları

Doldurulmuş Aday Öğretmen Formları

Doldurulmuş Aday Öğretmen Film Formları

Aşağıdaki butonlar ile 21 adet aday öğretmen film formları indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Doldurulmuş EK-6 Formları

Aday Öğretmen Film Formları 4 bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde aday öğretmen bilgileri yer almaktadır. Bu bilgiler adı soyadı, kimlik numarası, branşı ve çalıştığı kurum bilgileridir. İkinci bölümde filmin tam adı yazılmalıdır. Üçüncü bölümde film ile ilgili gösterim yılı, filmin süresi, ve ülke bilgileridir. Dördüncü bölümde ise izlenen filmin kişisel ve mesleki gelişime bulunduğu katkının tartışılması istenmektedir. Formda bulunan 4 bölümde doldurulduktan sonra aday öğretmen tarafından imzalanarak, aday öğretmen dosyası içinde saklanması gerekmektedir. Ayrıca okunan kitap, izlenen film ve yapılan geziler haftalık formlarda da belirtilmesi gerekmektedir.

Aday Öğretmenler ile ilgili tüm içeriklere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Okul dışı etkinlik(gezi) formları için tıklayın.

Aday öğretmen gezi formları ve aday öğretmen kitap formlarını sitemizden bulabilirsiniz. Telif hakkı ile ilgili sorun varsa hspyazilim@hotmail.com adresinden bize ulaşarak içeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

17 Yorum

  1. merhaba adıma düzenlenmiş form yaptırmak istiyorum şu an sipariş alıyor musunuz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu