İdari İşler

Aday Öğretmen Form 1 Örnekleri 27 Haftalık

Altta belirtilen bilgi ve belgeler 4 Ocak 2021 Öncesi göreve başlayanlar için geçerlidir. 4 Ocak 2021 sonrası göreve başlayan öğretmenler formlara burdan ulaşabilirsiniz.

MEB’e bağlı okullara ilk atama yolu ile atanan öğretmenler bir yıl adaylık süreci geçirmekte olup bu öğretmenler eğitim alarak, aday öğretmen formlarını doldurması, ve AKS’de başarılı olması gerekmektedir. Bu süreçte ilk olarak hazırlanması gereken aday öğretmen form 1 ve diğer tüm evrak- işlemleri sitemizde bulabilirsiniz. Aday Öğretmenler için yapılması gereken çalışmalar ÖYGM tarafından belirlenmiştir. Form 1 de aday öğretmenin haftalık çalışması planlanmaktadır. Planlama okul müdürü ve danışman öğretmen tarafından yapılmalıdır.

yeni sistem aday öğretmen formları

Aday Öğretmen Form 1 Doldurulmuş

Aday öğretmen form 1 her hafta için doldurulmalı doldurulan bu form danışman öğretmen ve okul müdürü tarafından imzalanmalıdır. İmzalanan form aday öğretmen dosyası içinde saklanmalıdır.

Altta verilen bağlantılar ile 27 hafta için hazırlanmış Form 1 doldurulmuş 27 adet örnek indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

aday öğretmen form 1

Bu form doldurulurken ilk bölüme aday öğretmenin bilgileri ad soyad kimlik numarası, okul bilgileri girilmelidir. Ardından çalışmanın yapılacağı tarih ve çalışmanın yapılacağı kurum bilgisi yazılmalıdır. Ardından gün gün çalışma yapılacak alanlar ve yapılacak çalışmalar çalışma süresi ile birlikte doldurulmalıdır. Son bölümde yapılması gereken diğer faaliyetler yazılmalıdır. Bu bölüme okunacak kitap, okul dışı faaliyet ve izlenmesi gereken film gibi faaliyetler yazılmalıdır.

Diğer Aday Öğretmen Formları

Aday öğretmen Form 1 doldurulduktan sonra doldurulması gereken Form 2 Form 3 Form 4 ayrıca kitap, gezi, ve film formları doldurulmalıdır.

Form 2 27 adet örnek için tıklayın.

Doldurulan bu formlar aday öğretmen dosyası içerisinde saklanmalıdır. Bu formların doldurulmuş şeklini sitemizde bulabilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Aday öğretmen kitap formlarını indirmek için tıklayın.
Aday öğretmen film formlarını indirmek için tıklayın.
Aday öğretmen gezi formları için tıklayın.

İlgili Makaleler

19 Yorum

    1. siparişle birlikte tekrar paylaşacağız hocam numaramızı yoğunluk sebebiyle sadece siparişleri hazırlayabiliyoruz

    1. Liste açıldığında iletişim numarası paylaşılacakır hocam. Şuan yeni sipariş almıyoruz elimizdeki siparişleri tamamlıyoruz.

  1. Merhaba. Sınıf Öğretmenliği aday dosyası sipariş etmek istiyorum tam olarak ne yapmamız gerekiyor yönlendirir misiniz?
    Ayrıca Fen, İngilizce ve Din kültürü için formları bulamadık yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu