Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
dikab aday öğretmen formları
Diğer İdari İşler 7.381 16

Dikab Aday Öğretmen Formları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Adaylık sürecinde bulunan sözleşmeli öğretmenler Dikab Aday Öğretmen Formları doldurması gerekmektedir Sözleşmeli aday öğretmen olarak atanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri(DİKAB Öğretmenleri) adaylık sürecinde kendilerine danışman öğretmen atanması ile birlikte adaylık sürecine başlamaktadır. . Sitemizde örnek olarak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin yapacağı çalışmalar ve bu çalışmalar ile ilgili doldurulmuş form örnekleri paylaşılmıştır. Paylaşılan bu formların kazanım- sınıf bilgileri değiştirilerek kendinize göre düzenleyerek kullanabilirsiniz.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü sitesi için tıklayın.

Dikab Aday Öğretmen Formları- Form 1-2-3-4

Dikab Aday Öğretmen Formları içerisinde doldurulması gereken ilk form Form 1 aday öğretmenin sonraki hafta yapacağı çalışmaların belirlemesi için tasarlanmış olup aday öğretmen, danışman öğretmen ve okul müdürü ile planlanacaktır. Form doldurulduktan sonra danışman öğretmen ve okul müdürü tarafından imzalanıp adaylık dosyasında muhafaza edilecektir. Alttaki bağlantı ile DİKAB branşı için hazırlanmış olan 27 haftaya ait 27 adet form 1 i indirebilirsiniz.

Form 1 doldurulduktan sonra Form 2 yani aday öğretmen haftalık çalışma formu form 1 de yapılan planlanan çalışmalara göre doldurulmalıdır. Bu formda hangi gün kaç saat ne çalışmaları yapıldığı belirtilmelidir. Bu form danışman öğretmen ve aday öğretmen tarafından imzalanarak dosyada saklanmalıdır. Alttaki bağlantı yardımı ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri için form 1 e uygun olarak hazırlanmış olan 27 haftalık haftalık çalışma formlarını indirebilirsiniz.

Form 3 Aday öğretmen ders izleme formu aday öğretmenin danışman öğretmenini veya farklı sınıfları izlediği derslerin sonucunda elde ettiği bilgileri/ kazanımları forma işleyerek doldurulması gerekmektedir. Bu belge adayın kendisi tarafından doldurulup tarih ile birlikte imzalanıp saklanmalıdır. Alttaki buton ile 27 haftalık ders izleme formu örneği indirebilirsiniz.

Din Kültürü Aday öğretmen Formları

Form 4 aday öğretmen ders içi uygulama gözlem formu danışman öğretmenin aday öğretmeni izlemelerini kayıt altına aldığı evraktır. Form danışman öğretmen tarafından haftalık olarak doldurulup dosyada saklanmalıdır. 27 adet ders içi uygulama gözlem formuna aşağıdaki bağlantı ile indirebilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş aday öğretmen formları için tıklayın.

Aday Öğretmenlerin Kitap Film Gezi Formları

Dikab Aday Öğretmen Formları doldurulurken süreç içinde aynı zamanda kitaplar okunmalı, film izlenmeli ve geziler yapılmalıdır. Yapılan bu çalışmalar formlar ile kayıt altına alınarak saklanmalıdır. İlgili Formlara aşağıdaki bağlantılar ile ulaşabilirsiniz.

Aday öğretmen kitap formlarına ulaşmak için tıklayın.

Aday öğretmen film formlarına ulaşmak için tıklayın.

Okul dışı etkinlik(gezi) formları için tıklayın.

“Dikab Aday Öğretmen Formları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi” üzerine 16 yorum

 1. FURKAN dedi ki:

  HER ŞEY ÇOK GÜZEL TEŞEKKÜRLER
  İHL MESLEK DERSLERİ ADAY ÖĞRETMEN FORMLARINI DA YÜKLER MİSİNİZ?

 2. Anonim dedi ki:

  4. sınıf DİKAB adaylık dosyası var mı TEŞEKKÜRLER

 3. Anonim dedi ki:

  teşekkür ederiz.form-4 ün linki yok sanırım sayfada.

 4. ERTUĞRUL dedi ki:

  İHO DİKAB MESLEK DERSLERİ ADAY ÖĞRETMEN FORMLARINI NE ZAMAN YÜKLERSİNİZ?

 5. Veysel dedi ki:

  Lise Felsefe varmı

  1. mebbilgi dedi ki:

   var hocam

 6. Seda dedi ki:

  Din kültürü öğretmenleri için sadece ilk 3 form var diğerleri var mi

 7. Şule dedi ki:

  Hocam lise felsefe formlarına nasıl ulaşabilirim

  1. mebbilgi dedi ki:

   merhaba hocam kasım ayında liste açılacaktır. Buradan takip edebilirsiniz https://mebbilgi.com/siparis-oncesi-on-bilgi-ve-sikca-sorulan-sorular/

 8. Osman dedi ki:

  Hocam müzik branşını hazırlıyor musunuz? Birde kasım ayı siparişlerini ne zaman alacaksınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.